Zlot bunkrowy 20.09.2014

Zlot bunkrowy 20.09.2014

Postprzez Junak » 13 wrz 2014, o 08:58

Może temat nie całkowicie ogólnopolski ale jeśli ktoś chętny to czemu miałby nie przyjechać :D
Dostałem zaproszenie z klubu Fiata Pandy na spot w bunkrach, ma się on odbyć 20 września tego roku, jest to sobota. Notatka z forum Pandy:

"Witam.

Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejny spot bunkrowy w Międzyrzeckim Rejonie Umocnionym w dniu 20.09.2014.
W tym roku do wyboru są dwa miejsca: Kalawa oraz położony nieco dalej od Świebodzina Boryszyn. Powiedzcie, które miejsce wam bardziej odpowiada, które byscie chcieli w tym roku zwiedzić.
Godzina spotkania: 10.00
Cena biletów: podam w późniejszym czasie, ale myślę, ze nie będą zbytnio odbiegać od cen zeszłorocznych (przedział 10-15 zł)

Standardowo odbędzie tez grillowanko :) więc po ketchup marsz!

P.S. no i urlop załatwiajcie :D"

Najprawdopodobniej wybierzemy się do Kaławy w tym roku ponieważ w ubiegłym zwiedzaliśmy Boryszyn.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam, pomiomo że zlot jest organizowany przez forum Pandy każdy jest mile widziany, ja zawsze na te zloty jeździłem Uno i nikt mnie nigdy nie wygonił
Avatar użytkownika
Junak
FORUMOWICZ
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 sie 2014, o 00:39
Lokalizacja: Sulechów

Powrót do ZLOTY / EVENTS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron